Personel Taşımacılığı

Firmamızda personel taşıma hizmeti veren araçlarımız 0-3 yaş arası, klimalı, konforlu GPS cihazı bulunan, güvenlikli araçlardır, araçlarımızda karayolu taşıma yönetmeliklerinde olması zorunlu olan her türlü izin, belge ve teçhizat mevcuttur. Araçlarımız firmamız tarafından belirli zamanlarda davranış ve sürüş eğitimi olan deneyimli personel tarafından kullanılmaktadır.

Firmamız kuruluşunda bu güne, fabrika, hastane alışveriş merkezleri, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına kaliteli, konforlu, güvenli ve rahat bir personel taşıma hizmeti vermiştir. Sürekli yenilikleri takip eden, kalite ve güveni ilke edinmiş İdeol Turizm sizlere daha iyi hizmet vermekten gurur duyacaktır.
Kamu ve özel kuruluşlarının, beliryeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekten personel mutlak mutluluğuna kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Bizler İdeol Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız..